آونگ

خانه فرهنگ آونگ در سال ١٣٨٨ به مساحت ١٦٠ متر مربع و در منطقه ١٤ – محله قديمي بلوار ابوذر- با هدف ارتقاء سطح معلومات فرهنگي- آموزشي اهالي محترم منطقه ١٤ آغاز به فعاليت نمود. اين مركز فرهنگي در يك طبقه مجزا برخورداري از ٥ فضاي آموزشي با قرار گرفتن در بافت جمعي منطقه با تمام ظرفيت و امكانات در زمينه هاي همچون علوم قراني، رشته هاي هنري، زبان انگليسي، رايانه، اجراي برنامه هاي آموزشي متنوع تاثير گذار و جريان ساز اجتماعي آماده ارائه خدمات به عموم علاقه مندان می باشد.
info@avang-kh.ir
۰۲۱۳۳۶۵۳۳۳۴

 

آموزش نقاشی سیاه قلم را به چه شکلی تجربه خواهید کرد ؟

 • آموزش گام به گام سیاه قلم :
  با تجربه ایی بیش از دو دهه این مرکز آموزشی کلاس های آموزش سیاه قلم را بصورت قدم به قدم از مبتدی تا ‍‍‍‍‍‍‍‍‍پیشرفته برگزار می کند .
 • اهمیت به خلاقیت در نقاشی سیاه قلم
  آموزش نقاشی سیاه قلم و انتخاب طرح نقاشی با توجه به علاقه هنرجو اتفاق می افتد این باعث می شود هنرجو طرحی که دوستش دارد را برای اجرا انتخاب کند و از خلق چیزی که دوستش دارد لذت ببرد . بنابراین استاد با هر هنرجو با توجه به طرحی که انتخاب کرده است تک به تک کار می کند .
  از آن جهت که هنرجویان محترم بیشترین استفاده را از کلاس آموزش سیاه قلم ببرند کلاس ها بصورت نیمه خصوصی تشکیل می شود تا استاد وقت و زمان بیشتری را به هر هنرجو اختصاص دهد .
  در آموزش سیاه قلم هدف اصلی ما این است که هنرجو بتواند به شکوفایی خلاقیت خود در نقاشی برسد که لازمه این کار فراگیری گام به گام و اصولی سیاه قلم و نیز  اینکه هنرجو به اپک و میز نور و … عادت ننماید
 • برگزاری نمایشگاه های نقاشی و نقاشی سیاه قلم بعد از اتمام دوره آموزشی
  به واسطه کیفیت بالای آموزش ، انتهای دوره های آموزش سیاه قلم از آثار هنرجویان برگزار می شود.
  برگزاری این نمایشگاه ها برای هنرجویان این مرکز هیچ هزینه ای ندارد .
  عکس ها و فیلم هایی از نمایشگاه های سیاه قلم برگزار شده در این مرکز را در این صفحه می توانید مشاهده کنید
  و خوشحال می شویم بازدیدی از مرکز آموزش نقاشی سیاه قلم داشته باشید و
  از نزدیک نمونه کارهای هنرجویانی که قبلا دوره های این مرکز را گذرانیده اند را ببینید .