آونگ

خانه فرهنگ آونگ در سال ١٣٨٨ به مساحت ١٦٠ متر مربع و در منطقه ١٤ – محله قديمي بلوار ابوذر- با هدف ارتقاء سطح معلومات فرهنگي- آموزشي اهالي محترم منطقه ١٤ آغاز به فعاليت نمود. اين مركز فرهنگي در يك طبقه مجزا برخورداري از ٥ فضاي آموزشي با قرار گرفتن در بافت جمعي منطقه با تمام ظرفيت و امكانات در زمينه هاي همچون علوم قراني، رشته هاي هنري، زبان انگليسي، رايانه، اجراي برنامه هاي آموزشي متنوع تاثير گذار و جريان ساز اجتماعي آماده ارائه خدمات به عموم علاقه مندان می باشد.
info@avang-kh.ir
۰۲۱۳۳۶۵۳۳۳۴

یکی از مواردی که در گرفتن نمره بالا در آزمونهای بین المللی بسیار اثرگذار است استفاده به جا و صحیح از گرامر و لغات در اسپیکینگ  Speakingو رایتینگ  Writingاست. در کلاسهای Free  Discussion سیاست بر این خواهد بود که زبان آموزان مکرراً لغات  و نکات گرامری مناسب را در گفتار خود به کار برند. هدف از این دوره، رساندن زبان آموز به چنان سطحی از آمادگی است که بتواند به صورت ناخودآگاه به شیوایی هرچه تمام تر نکات گرامری و لغات مناسب را به کار برد. این دوره ها در ۳ سطح برگزار می شود:

-سطح ابتدایی: در این دوره که عمدتاً کودکان و نوجوانان متقاضیان آن می باشند، سعی در آموزش تلفظ صحیح و استفاده از نکات گرامری آسان و ابتدایی خواهد بود. در آخر دوره، امتحانی از زبان آموز به عمل خواهد آمد که در صورت قبولی در آزمون وارد سطح بالاتر خواهد شد. این دوره طی ۲۵ جلسه خواهد بود.

-سطح متوسط: در این دوره اصطلاحات بسیار معمول در زبان انگلیسی تدریس خواهد شد علاوه برآن بر روی تلفظ صحیح بسیار تاکید خواهد شد. در ضمن در این دوره در کنار بحث و تبادل نظر، کتاب ۵۰۴ واژه به طور کامل تدریس خواهد شد. در پایان دوره آزمون از زبان آموزان به عمل خواهد آمد که قبولی در آن مجوز حضور در دوره پیشرفته خواهد بود. این دوره طی ۶ جلسه خوهد بود لازم به ذکر است آن دسته از زبان آموزانی که از سطح ابتدایی وارد این دوره شوند از تخفیف ۱۵% در شهریه برخوردار خواهند بود.

-سطح پیشرفته: در این دوره به چالش مسائل مختلف روز پرداخته خواهد شد. نکات کلیدی بسیاری در این دوره به زبان آموزان تعلیم داده خواهد شد که راهگشای آنان در آزمونهای آیلتس و تافل خواهد بود. در ضمن در کنار این مباحث، کتاب Essential Words for TOEFL iBT    Testبه طور کامل تدریس خواهد شد. در آخر دوره آزمون برگزار خواهد شد. این دوره طی ۳۰ جلسه خواهد بود. لازم به ذکر است آن دسته از زبان آموزانی که  از سطح متوسط وارد این دوره شوند از تخفیف ۲۵% در شهریه برخوردار خواهند شد.

-سطح بسیار پیشرفته: در این دوره هدف تدریس کامل کتاب ثقیل ۱۱۰۰ واژه و کاربرد لغات آن در حین صحبت خواهد بود. در این دوره آزمونی برگزار نخواهد شد و در پایان کتابی به انتخاب زبان آموز به وی هدیه داده خواهد شد. این دوره طی ۳۵ جلسه خواهد بود . لازم به ذکر است آن دسته از زبان آموزانی که  از سطح پیشرفته وارد این دوره شوند از تخفیف ۲۵% در شهریه برخوردار خواهند شد.

خانه فرهنگ آونگ این کلاسها رو بصورت حرفه ای با اساتید مجرب و تحصیل کرده برگزار می کند.