آونگ

خانه فرهنگ آونگ در سال ١٣٨٨ به مساحت ١٦٠ متر مربع و در منطقه ١٤ – محله قديمي بلوار ابوذر- با هدف ارتقاء سطح معلومات فرهنگي- آموزشي اهالي محترم منطقه ١٤ آغاز به فعاليت نمود. اين مركز فرهنگي در يك طبقه مجزا برخورداري از ٥ فضاي آموزشي با قرار گرفتن در بافت جمعي منطقه با تمام ظرفيت و امكانات در زمينه هاي همچون علوم قراني، رشته هاي هنري، زبان انگليسي، رايانه، اجراي برنامه هاي آموزشي متنوع تاثير گذار و جريان ساز اجتماعي آماده ارائه خدمات به عموم علاقه مندان می باشد.
info@avang-kh.ir
۰۲۱۳۳۶۵۳۳۳۴

ترکی استانبولی

ترکی استانبولی :

یک مشکل اساسی در کلاس های زبان ترکی استانبولی وجود دارد. زبان آموز پس از ماه ها آموزش فقط میتواند متن بخواند و قادر به صحبت کردن نیست..چرا؟ چون در طراحی دوره به نیاز متقاضی توجهی نشده و همان مطالب آکادمیک ۱۰ سال قبل آموزش داده میشود.
اما … شیوه منحصر به فرد آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه آونگ به این گونه است که نیاز های شما را شناسایی و بر اساس آن دوره تعریف میشود و میتوان گفت شناخته شده ترین مرکز آموزشی در زمینه کنکور یوس ترکیه میباشد.

به طور کلی دو نوع دوره ترکی استانبولی در آونگ وجود دارد:
دوره کاربردی زبان ترکی استانبولی: این نوع از آموزش شما را برای زندگی در محیط کشور ترکیه آماده خواهد کرد بگونه ای که تمام نیاز های اولیه خود را مرتفع نمایید و نیازی به حضور مترجم نباشد

تاریخ

آذر ۱۶, ۱۳۹۸

دسته بندی

زبان های خارجی