آونگ

خانه فرهنگ آونگ در سال ١٣٨٨ به مساحت ١٦٠ متر مربع و در منطقه ١٤ – محله قديمي بلوار ابوذر- با هدف ارتقاء سطح معلومات فرهنگي- آموزشي اهالي محترم منطقه ١٤ آغاز به فعاليت نمود. اين مركز فرهنگي در يك طبقه مجزا برخورداري از ٥ فضاي آموزشي با قرار گرفتن در بافت جمعي منطقه با تمام ظرفيت و امكانات در زمينه هاي همچون علوم قراني، رشته هاي هنري، زبان انگليسي، رايانه، اجراي برنامه هاي آموزشي متنوع تاثير گذار و جريان ساز اجتماعي آماده ارائه خدمات به عموم علاقه مندان می باشد.
info@avang-kh.ir
۰۲۱۳۳۶۵۳۳۳۴

این برنامه برای ارائه محتوا و ایجاد اسلایدهای گرافیکی استفاده می شود.

شما می توانید چکیده ای از مطلب خود را در قالب انیمیشن و افکت های گرافیکی در پاورپوینت ارائه دهید، پاورپوینت دستیار خوبی در کنفرانس ها و سخنرانی های شما خواهد بود. کاربرد آن اغلب در ارائه، مطالب کنفرانس و مطالب آموزشی رسمی و اداری است.

یکی از جذاب ترین ویژگی های این نرم افزار محبوب این است که کار با آن بسیار آسان بوده و امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این کاربرپسند بودن، زیبایی و امکانات فراوان، پاورپوینت را به یاور همیشگی سخنران های بزرگ تبدیل کرده. برای دفاعیه و گزارش کار به صورت فانتزی و زیبا بینهایت عالی و دلنشین می باشد.

دانش آموزان و دانشجویان نیز از این نرم افزار به عنوان نرم افزار کمک تحصیلی استفاده می کنند. اگر برای مثال شما یک کارفرما یا کارگذار باشید به وسیله این نرم افزار به سادگی توان تفهیم مطالب خود را به همراه عکس، فیلم، موسیقی و اسلایدهای متنوع دارا خواهید بود. چه چیزی جذاب تر از این که یک مطلب با اسلایدهای متن و تصویر به شما ارائه شود. به طور خلاصه این نرم افزار در رساندن مفاهیم به بهترین شکل برای همه مفید است.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت